Treenerid

ja meie sõbrad

Treenerid

Olen tantsimist armastanud juba väiksest peale. Tänu sellele, ühele Lepatriinu tantsule ja särasilmsetele lastele saigi loodud tantsuklubi Triiniks. Olen lõpetanud Tartu Ülikooli Kehakultuuriteaduskonna ning õppinud mitmete erinevate tantsuõpetajate käe all. Treeneri ja tantsuõpetajana olen töötanud Triiniksis, Tarbatus, My Fitnessis ja mitmel pool väljaspool Eestit.

Ingrid Hamer
Tants, akrobaatika

Triiniksis olen käinud alates ajast, mil alustasin oma kooliteed. Triiniksil on minu elus suur roll, saan tegeleda igapäevaselt sellega, mida mulle meeldib kõige rohkem teha- tantsida ja lastega tegeleda. Mudilastega tegelen igapäevaselt, sellest on saanud minu põhitöö. Lisaks on mind nakatanud ka aeroobikapisik ja hetkel avastan enda jaoks erinevaid stiile ning naudin kogu protsessi. Mulle meeldib minu töö ja ma teen seda kogu südamest.

Tuuli Tohu
Tants

Olen rõõmsameelne tüdruk, kellele meeldib tantsida. Triiniks on olnud mu teiseks pereks juba alates ajast, kui läksin kooli. Armastan trenne koos pisikeste mudilastega, kes särasilmselt tahavad omandada uusi teadmisi.

Kairi Oona
Tants, akrobaatika

Olen sõbralik ja rõõmsameelne tüdruk. Triiniksiga olen seotud alates seitsmendast eluaastast. Minu jaoks tantsimine ja trennides käimine rahustab meelt ning muudab elu rõõmsamaks. Mudilastega on mulle meeldinud tegeleda juba väiksest saati ning seetõttu alustasin Triiniksis just mudilaste õpetamisega. Nüüd olen abiks veel akrobaatikas ja õpetan tantsugi.

Veronika Lehesaar
Tants, akrobaatika

Mul on vedanud! Olen töötanud eri vanuses ja kogemustega tantsijatega paljudes stiilides - kaasaegne, jazz, rahvatants ja ajalooline tants. Õpetajana meeldib mulle koos tantsijatega keskenduda tehnilistele detailidele ning tantsijatest inspireeruda viisil, mis võimaldaks nendega koostöös tantse ja erilisi atmosfääre luua. Seetõttu olen neile ka koostöö eest väga tänulik!

Madli Teller
Tants

Olen terve elu tundnud huvi liikumise vastu. Sellel teekonnal olen proovinud lugematul arvul spordialasid kuni leidsin enda jaoks akrobaatika. Viimased 8 aastat olen pühendanud enda arendamisele nii õpilasena kui treenerina selles valdkonnas. Alates ülikoolist, igavatest koolitustest, video tegemistest kuni välismaal õppimiseni. See on saanud osaks minu elust ja elustiilist. Treenerina on lust näha kuidas noored sportlased käivad sama teed pidi ning see on tõsiselt suur au ja privileeg neid sellel rajal juhtida.

Karl Sala
Akrobaatika

Meie sõbrad

AADRESS: Järve 4 Nõo 61601 Tartumaa

TELEFON: +372 5113363